Strona Internetowa

Strona Internetowa

Wypasiona, tania lub wizytówka - ty decydujesz

System płatności

System płatności

Twoi klienci mogą płacić za usługi lub towary szybkimi przelewami

Filmujemy

Filmujemy

Film promocyjny lub reportaż z wydarzenia

Zdjęcia

Zdjęcia

Sesja zdjęciowa dla twojej strony, projektu lub wydarzenia

Sklep Internetowy

Sklep Internetowy

Mały lub duży, tani lub drogi - dla każdego cos dobrego

Hosting

Hosting

Utrzymanie strony na serwerze

Języki

Języki

Wersja językowa strony

Treść

Treść

Teksty na stronę

RODO COOKIES

RODO COOKIES

Komunikaty wg obowiązującego prawa

Statystyki

Statystyki

Google Analitycs

Fanpejdż

Fanpejdż

Strona na facebooku

Edycja

Edycja

Aktualizacja i modernizacja treści, zdjęć i struktury strony

 

Czy wiesz ile osób odwiedza Twoją stronę? Co to za osoby? Gdzie mieszkają? Jeżeli tego nie wiesz to co wiesz na temat skuteczności Twojej strony?...

Posiadasz stronę internetową i czasem zadajesz sobie pytanie ile osób ją odwiedza.Właściwie bez tej wiedzy ciężko określić czy Twoja strona przynosi jakikolwiek pożytek. Wiele osób, które zainstalowały statystyki oglądalności były w szoku jak niską maja oglądalność. Kiedy już to będziesz wiedział wtedy możesz zrobic coś co zmieni tę sytuację - zapytaj nas, doradzimy - mamy w tym duże doświadczenia. Ponieważ przeglądarką, z której w Polsce korzysta najwięcej oglądających jest GOOGLE proponujemy Ci zainstalowanie na Twojej stronie algorytmu Google Analytics, który umożliwi oglądanie statystyk. Pokazują one całe spektrum oglądalności. Ilość osób z podziałem na dni, tygodnie lub miesiące, miasta lub kraje, z których pochodzą oglądający i wiele wiele innych.

Instalacja statystyk Google Analitycs to koszt 200 zł 


Jeżeli powyższe statystyki nie spełniałyby w Twoim odczuciu swojej roli na przykład dlatego, że nie lubisz oglądać tabelek, wykresów i zestawień to mamy dla Ciebie inny pomysł na zaspokojenie wiedzy dotyczącej oglądalności. 

Możemy zainstalować na Twojej stronie algorytm, który będzie nagrywał w formie filmiku ruchy klientów odwiedzających Twoja stronę www. I tak na przykład będziesz mógł obejrzec "podróż klienta", który najpierw odwiedzi stronę główną, potem przejdzie do zakładki oferta, tutaj pozostanie przez 3 minuty, aby skoczyć do zakładki Kontakt.... Oczywiście często sytuacja wygląda inaczej, a mianowicie klient wchodzi do zakładki oferta, pozostaje tam 15 sekund i w 99 procentach przypadków wychodzi ze strony - i o czym to świadczy? No właśnie ... i tutaj można by się zastanowic co takiego jest w zakładce Oferta (albo czego nie ma), że klienci uciekają z naszej strony. Rozumiecie? Tym prostym sposobem można sobie uświadomić, które części strony wymagają poprawy, wyeliminować błędy i jednocześnie podnieść sprzedaż.

Instalacja kodu filmowania drogi klienta to koszt 200 zł 


Ktoś może pomyśleć, że to wszystko jest dla niego zbyt skomplikowane, a poza tym na pewno nie znajdzie czasu na to, żeby tak szczegółowo analizować swoją stronę. Oczywiście - i tutaj przychodzimy z pomocą robiąc to za Ciebie.

Analiza poprawności działania strony www - cena ustalana indywidualnie