Strona Internetowa

Strona Internetowa

Wypasiona, tania lub wizytówka - ty decydujesz

System płatności

System płatności

Twoi klienci mogą płacić za usługi lub towary szybkimi przelewami

Filmujemy

Filmujemy

Film promocyjny lub reportaż z wydarzenia

Zdjęcia

Zdjęcia

Sesja zdjęciowa dla twojej strony, projektu lub wydarzenia

Sklep Internetowy

Sklep Internetowy

Mały lub duży, tani lub drogi - dla każdego cos dobrego

Hosting

Hosting

Utrzymanie strony na serwerze

Języki

Języki

Wersja językowa strony

Treść

Treść

Teksty na stronę

RODO COOKIES

RODO COOKIES

Komunikaty wg obowiązującego prawa

Statystyki

Statystyki

Google Analitycs

Fanpejdż

Fanpejdż

Strona na facebooku

Edycja

Edycja

Aktualizacja i modernizacja treści, zdjęć i struktury strony

 

Czym byłaby strona internetowa bez zdjęć. Mówi się, że dobre zdjęcia to połowa sukcesu - i to nie jest przesadzona opinia...

Każda strona internetowa potrzebuje dobrych zdjęć. Własciwie dobre zdjęcia to jeden z czynników decydujących o tym czy oglądający pozostanie na Twojej stronie i czy zamówi oferowane przez Ciebie towary lub usługi.

Przyjmując, że sami nie znamy się na fotografii, a wolelibyśmy, aby zdjęcia były profesjonalne - mamy trzy sposoby na to, żeby uatrakcyjnić naszą stronę graficznie.

  • Pierwszy jest taki, że możemy poszukac w sieci darmowych zdjęć, które legalnie można wykorzystać na naszej stronie internetowej. Jednak tutaj uwaga! Nie wszystkie zdjęcia, które można wygooglować są legalne, więcej - mało które z nich są. To, że znajdziemy jakieś zdjęcie w sieci oznacza tylko tyle, że jest ono tam zamieszczone, abyśmy mogli je obejrzec, ale nie wykorzystać do swoich celów. Tak więc szukajmy portali z legalnymi darmowymi fotografiami, a także określmy podczas googlowania, że szukamy zdjęć darmowych. Jest jednak problem ze zdjęciami darmowymi. Są one zazwyczaj (chociaż nie zawsze) gorszej jakości i są to zazwyczaj słabsze ujęcia. jednym słowem - nie muszą nas zadowolić.
  • Drugim sposobem jest zakup zdjęć w sieci. I tutaj mamy naprawdę wiele możliwości. Zdjęcia płatne są wykonane w bardzo dobrej jakości, a zakres tematyczny jest naprawdę duży. Jeżeli nie potrzebujemy tych zdjęć za wiele to jest to chyba najtańsza i czasem wystarczająca opcja. Już za kilkadziesiąt złotych możemy kupić kilka lub nawet kilkanaście zdjęć. Jest jednak pewnien minus. Zdjęcia na sprzedaż są często piękne i dopracowane, przez co niestety większość z nich wygląda...... sztucznie, nudno i podobnie. Ale wszystko zależy od Ciebie - możesz wyruszyć na poszukiwania i niewielkim kosztem zaopatrzyć się w ciekawą kolekcję. Niestety szukanie też wymaga czasu.
  • Ostatnią i chyba najlepszą opcją (chociaż zazwyczaj najdroższą) jest zamówienie indywidualnej profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zaletą tej sesji jest to, że na naszej stronie internetowej będą zdjęcia NASZEGO lokalu, NASZYCH pracowników, NASZYCH produktów - co już daje nam przewagę nad wszystkimi sztucznymi zdjęciami w sieci. I uwaga - wcale nie musisz zamawiać sesji zdjęciowej u fotografa, który za wizytę skasuję Cię na 2000 złotych. Możesz poprosić zdolnego zaufanego młodego człowieka, który chce sobie dorobić, a zna się na temacie. Czasem członkowie rodziny robią dobre fotki, a nie są "profesjonalistami" przez co cena ich usługi będzie niższa. I wreszcie możesz taką sesję zamówic u nas i będzie ona najlepsza :)

Bez względu na to, na którą z trzech powyższych opcji się zdecydujesz pamiętaj, że oszczędzanie nie ma sensu tam gdzie nie idzie to w parze z jakością. Zawsze będą to stracone pieniądze.

 

Nasze sesje wykonujemy w atrakcyjnych cenach, możemy odwiedzić Twoją firmę lub projekt już od 900 złotych.(Cena usługi nie uwzględnia kosztów dojazdu)