Strona Internetowa

Strona Internetowa

Wypasiona, tania lub wizytówka - ty decydujesz

System płatności

System płatności

Twoi klienci mogą płacić za usługi lub towary szybkimi przelewami

Filmujemy

Filmujemy

Film promocyjny lub reportaż z wydarzenia

Zdjęcia

Zdjęcia

Sesja zdjęciowa dla twojej strony, projektu lub wydarzenia

Sklep Internetowy

Sklep Internetowy

Mały lub duży, tani lub drogi - dla każdego cos dobrego

Hosting

Hosting

Utrzymanie strony na serwerze

Języki

Języki

Wersja językowa strony

Treść

Treść

Teksty na stronę

RODO COOKIES

RODO COOKIES

Komunikaty wg obowiązującego prawa

Statystyki

Statystyki

Google Analitycs

Fanpejdż

Fanpejdż

Strona na facebooku

Edycja

Edycja

Aktualizacja i modernizacja treści, zdjęć i struktury strony

 

Czy wiesz co to jest domena? Czy masz pojęcie jak ważne jest wybranie dobrego adresu dla Twojej strony? Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę...

Domena to inaczej adres Twojej strony internetowej. Adres składa się z nazwy (pierwszego członu) + kropki + końcówki. I tak np adres czyli domena strony internetowej na której się obecnie znajdujesz to wytwornia-stron-internetowych.pl. Kiedy czytasz ten adres z pewnością nie masz kłopotu z określeniem czym się zajmujemy prawda? I o to właśnie chodzi. Jest to jedna z metod pozyskiwania domen, które już na samym początku dają nam przewagę nad innymi stronami z naszej branży tym, że mówią nie tylko ludziom, ale też wyszukiwarkom (co ma ogromne znaczenie) z jaką stroną mają one do czynienia. Czy spotkaliście się kiedyś z domenami (adresami), które nic nie mówią, nic nie sygnalizują i z niczym nie można ich skojarzyć? Moglibyśmy tutaj podać wiele przykładów adresów internetowych, które nie kojarzą się z niczym ogółowi oglądających - oczywiście mogą one mieć głęboki i ukryty sens wewnętrzny dla właścicieli tych domen. Niestety to nie pomoże w pozycjonowaniu czyli widoczności Twojej strony w sieci.

Innym ważnym czynnikiem jest to jak łatwo można zapamiętac adres naszej strony. Im jest on łatwiejszy do zapamiętania tym większa szansa, że osoba, która kiedyś raz go zobaczy będzie mogła wrócić na stronę kiedy zajdzie taka potrzeba. 

Za domeny trzeba płacić - są oczywiście wyjątki od tej reguły, ale generalnie nie polecamy domen bezpłatnych - a ponieważ te same domeny sprzedają różni operatorzy i jak to zwykle bywa w różnych cenach - warto wiedzieć gdzie ją zakupić.

Jeżeli jesteś w sytuacji kiedy już masz domenę i właśnie odkryłeś, że nie jest ona odpowiednia, a do tego płacisz za nią zdecydowanie więcej niż byś tego chciał to też nie jest sytuacja beznadziejna. Są sposoby na to, aby zmienić domenę nie tracąc przy okazji klientów, którzy już się przyzwyczaili do naszego starego adresu. Natomiast zmiana operatora, u którego opłacamy faktury to już naprawdę prosta sprawa.

Przez lata doswiadczeń ze stronami internetowymi posiedliśmy duże umiejętności w opisanym powyżej zakresie. Możesz liczyć na naszą pomoc w tych kwestiach całkowicie za darmo.

 

Usługa doradztwa dotyczącego wyboru domeny - bezpłatna