Strona Internetowa

Strona Internetowa

Wypasiona, tania lub wizytówka - ty decydujesz

System płatności

System płatności

Twoi klienci mogą płacić za usługi lub towary szybkimi przelewami

Filmujemy

Filmujemy

Film promocyjny lub reportaż z wydarzenia

Zdjęcia

Zdjęcia

Sesja zdjęciowa dla twojej strony, projektu lub wydarzenia

Sklep Internetowy

Sklep Internetowy

Mały lub duży, tani lub drogi - dla każdego cos dobrego

Hosting

Hosting

Utrzymanie strony na serwerze

Języki

Języki

Wersja językowa strony

Treść

Treść

Teksty na stronę

RODO COOKIES

RODO COOKIES

Komunikaty wg obowiązującego prawa

Statystyki

Statystyki

Google Analitycs

Fanpejdż

Fanpejdż

Strona na facebooku

Edycja

Edycja

Aktualizacja i modernizacja treści, zdjęć i struktury strony

 

Czy raz zrobiona strona to koniec pracy? Czy warto ją aktualizować? Jak google ocenia strony ze zmieniającą się treścią, a jak te, które od dawna nie były odwiedzane przez właściciela...? 

Czy regularnie zamieszczasz na swojej stronie nowe treści? Większośc osób tego nie robi ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mają na to czasu. Inni uważają, że zawarli na stronie wystarczającą ilość informacji dla swoich klientów. 

Sprawa jest jednak bardziej złożona. Po pierwsze są różne firmy i różni klienci tak więc kiedy w ofercie pojawią się nowe produkty lub usługi, a my o tym nie wspomnimy na naszej www to nie damy potencjalnemu klientowi szansy na to, aby z nich skorzystał. Ktoś jednak mógłby słusznie zauważyć, że jego oferta jest taka sama od wielu lat i nawet gdyby chciał poinformować o czymś nowym swoich klientów to nie ma o czym. I to nie jest właściwy kierunek myślenia. Dlaczego? Zawsze można znaleźć jakąś nową informację dotyczącą naszej oferty i umieścic ją na stronie. Ale po co? zapyta ktoś jeżeli dla klientów ma to niewielkie znaczenie?

Ma to jednak spore znaczenie dla pozycjonowania naszej strony w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie to działania sprzyjające temu, aby nasza strona zajmowała jak najwyższą pozycję podczas wyświetlania np w google. Przykładowo - jeżeli nasz potencjalny klient wpisze w wyszukiwarkę "SKLEP Z BUTAMI WARSZAWA" i nasza strona pojawi się w wynikach wyszukiwania na 7 stronie w googlach to osoba, która szuka butów raczej nigdy do niej nie dojdzie - musiała by się wykazać naprawdę dużą determinacją, żeby przejrzeć 7 stron wyszukiwania. Tak więc jak już zdążyliśmy się zorientować google punktuje naszą stronę za aktualizacje , a na na nieaktywne strony patrzy chłodnym okiem.

Oczywiście, jeżeli jesteś zbyt zapracowany, albo zwyczajnie nie chce Ci się tego robić - możesz skorzystać z naszej oferty aktualizacyjnej - krótko mówiąc - zrobimy to za ciebie. Możesz nam zlecić regularną aktualizację lub robic to dorywczo - wszystko zależy od Twoich funduszy i potrzeb.

 

Aktualizacja, edycja treści lub zdjęć już od 200 zł jednorazowo.